Bizi Arayın: 444 RMTM – 444 7686
Teşekkür ederiz.
Mesajınız başarıyla iletilmiştir.
Hakkımızda
Vizyon ve Misyon
Medikal Koordinatörümüzün Mesajı
Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1.Verilerin Toplanması ve Korunması

Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti., ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek

Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek

Satın aldığınız ürünleri ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Romatem personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti., kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti., sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından "SSL" sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle, bu bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-mail gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir.

Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Kaynaklar

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.

Sizin, web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz. Ancak, size daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, web sitesinde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilecektir. Böyle bir durumda Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve "cookies" olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir.

Bilgisayarınızın "yardım" menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla, sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

"Gizlilik Politikası" ve "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, Romatem Rehabilitasyon Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.''ne karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

ONLINE RANDEVU
Randevu Modülüne Ulaşmak İçin Tıklayınız…
BİZ SİZİ ARAYALIM
İletişim Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım…
Sosyal Medya
© 2013 All rights reserved.