Romatem
444 76 86 SİZİ ARAYALIM WhatsApp Hasta İletişim+905492046053

E-RANDEVU OLUŞTUR

WhatsApp

Uzm. Dr.Tuğrul Mert KIVANÇ

Uzm. Dr.Tuğrul Mert KIVANÇ

Aldığı Eğitimler

  • 1987-1995 yılları arasında toplam 8 yıl süreyle ABD, Virginia eyaleti'n, George Mason Üniversitesi (Tıp Öncesi) Biyoloji ile Missouri eyaleti'nin UHS (The University of Health Sciences) Tıp Fakültesi'nde , tıp eğitimini tamamlayıp, 1995 senesinde Tıp Doktoru ünvanını kazanmıştır.
  • 1991-1995 yılları arasından Kansas City'de de ek olarak Osteopatik Manuel Tedavi eğitimi görmüştür ve Osteopat ünvanını kazanmıştır.
  • 1995-1998 yılları arasında 3 yıl süreyle ABD , Washington DC'deki Georgetown Üniversite Hastanesinde İç Hastalıkları ihtisasını tamamlayıp Dahiliye Mütehassııslığı belgesini kazanmıştır.
  • 1998-2000 yılları arasında 26 ay süreyle Washington DC'deki Georgetown Üniversite Hastanesinde Romatoloji ihtisasını tamamlayıp ardından uzman Romatolog ünvanını almıştır.
  • 1998 yılında American Board of Internal Medicine (ABIM) tarafından düzenlenen , İç Hastalıkları Board (Yeterlilik) sınavını ve ardından da 2000 senesinde Romatoloji Board (Yeterlilik) sınavını kazanıp her iki dalda da "American Board Certified" ünvanını taşımaya hak kazanmıştır.
  • 2002-2004 seneleri arasında Algoloji (Ağrı Tedavi Uzmanılğı) üzerinde özel çalışmaları ve eğitimleri olmuştur ve 2002 senesinde ASIPP (Amerikan Girişimsel Ağrı Tedavi Uzmanlığı Cemiyetine) davetle üyeliği kazanmıştır. .
  • 2006 senesinde ABD'de Consumer's Research Council trafından Washington Bölgesinde aktif hekim olarak çalışan "America's Top Physicians" (Amerika'nın En İyi Hekimleri) ödülünü kazanmıştır.
  • 2003 senesinde Osteoporoz (Kemik Erimesi) hastalığı üzerinde calışmaları olmuştur ve International Rheumatology Network tarafından Certified Densitometry Practitioner C.D.P. "Osteoporoz Eksperi" ünvanını kazanmıştır.
  • 2007 senesinden beri anavatanına kesin dönüş yapıp Türkiye'de Romatoloji uzmanı olarak çalışmaktadır. Aldığı Holistik Osteopatik eğitimi ve yaklaşımını, ve ardından gördüğü İç Hastalıkları (Dahiliye), Osteoporoz, Algoloji ve Romatoloji ihtisas ve üst ihtisas eğitimlerini günlük Romatolog klinik çalışmasında sentez olarak kullanılmaktadır.

Aynı Hastanedeki Diğer Doktorlarımız

Prof.Dr.Barın SELÇUK

Dyt. Seda ARIN

Detaylı Bilgi
Prof.Dr.Barın SELÇUK

Fzt. Onur ASLAN

Detaylı Bilgi
Prof.Dr.Barın SELÇUK

Uzm. Dr. Esin Selimoğlu

Detaylı Bilgi