Pelvik Taban Rehabilitasyonu
WhatsApp

İDRAR KAÇIRMA TEDAVİSİNDE PELVIPOWER TEKNOLOJİSİ

İdrar kaçırma, yaşam kalitenizi her zaman etkileyen bir rahatsızlıktır. Pelvik taban kaslarının çalışmaması idrar kaçırmaya ve cinsel işlev bozukluklarına yol açar. Bu durum sosyal yaşantımızı olumsuz yönde etkiler.

PelviPower cihazı idrar kaçırma ve pelvik taban tedavisinde en modern ve en etkili sistemdir.
PelviPower terapileri manyetik alan uygulayarak Pelvik Taban Kaslarını çalıştırmaya yönelik cerrahi olmayan bir uygulamadır. Pelvik taban kas kuvvetlendirme tedavileri ile,özgürlüğünüzün bir kısmını yeniden kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Basit ve rahat bir şekilde mesanenizi nasıl kontrol edeceğinizi öğreniyorsunuz. Böylece ne zaman isterseniz, özgürce sosyal hayatınıza devam ediyorsunuz.

PelviPower sistemi ile tedavi olmak için hemen randevu alın!

Pelvik Taban Rehabilitasyonu

 • Kasları güçlendirmek için manyetik alan terapisi
 • Kolay ve ağrısız tedavi / Non-invaziv
 • Standart bireysel eğitimden daha etkili
 • Bilimsel çalışmalar ile doğrulandı
 • İlk seanstan itibaren kaslarda yüksek uyarı
 • Kişiye özel düzenlenen eğitim programı

DOĞUMDAN SONRA PELVİK TABANIN GÜÇLENDİRİLMESİ EĞİTİMİ

Pelvik taban eğitimi, doğum sonrası önemli bir koruyucu önlemdir ve genç annenin hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Hamilelik sırasında hormonal değişiklikler ve doğum sırasındaki stres, pelvik taban üzerinde büyük bir baskıya neden olur. Pelvik taban eğitimi, pelvis tabanınızın iyi bir şekilde iyileşmesini sağlamak için ideal bir yöntemdir.

Önerilen, normal doğumu kolaylaştırmak için, doğum öncesi biofeedback eğitimi, daha sonra manyetik alan terapisi kombinasyonudur.

BİLİYOR MUSUNUZ ? Her üç kadından birinde doğum sonrası mesane zayıflığı görülür.

Doğum sonrası pelvik taban kaslarınızı güçlendirin.

PRENETAL DÖNEMDE GÜÇLENDİRME

Doğum, özellikle pelvik kasları için büyük bir değişimdir. Biofeedback eğitimi, pelvik tabanınıza hamilelik sırasında etkili ve rahat bir eğitim vermenizi ve rahat bir doğum yapmanızı sağlar.

Pelvik Taban Rehabilitasyonu

EREKTİL DİSFONKSİYON VE PROSTATEKTOMI SONRASI

Erkeklerin kadınlar kadar güçlü bir pelvik taban gereksinimi vardır. Pelvik taban eğitimi, erektil disfonksiyon ve iktidarsızlık sorunu yaşayan erkeklere yardımcı olur. Genital bölgelere kan akışını uyarır ve pelvik tabandaki kas tonusunu normalleştirir. Prostatameliyatından sonrası inkontinans oluşan kişileri de iyileştirir. Rehabilitasyon merkezlerinde veya ürogenital sistem ameliyatlarına hazırlık için kullanılır.

EREKTİL DİSFONKSİYON

Damarların, sinir sisteminin, hormonların ve kas sisteminin problemsiz bir ereksiyon için ortak hareket etmesi gerekir. Pelvik taban eğitimi, sağlıklı bir ereksiyon ve boşalma için çok önemli bir role sahiptir. Kaslar, erektil dokuda basınç sağlar ve kan sızıntısını önler. Eğer zayıf bir pelvik taban ereksiyon bozukluğuna sebep oluyorsa, bunun ileriki yıllarda inkontinansa dönüşme tehlikesi çok yüksektir. Düzenli yapılan pelvik taban egzersizleri kas gücünü geliştirir ve tehdit edici bir inkontinansı engelleyebilir.

PROSTAT TEDAVİSİ

Radikal prostatektomi öncesi ve sonrası pelvik taban önemli rol oynar. Prostat ameliyatından sonra idrar yollarına olan baskı azalır. Pelvik taban kasları zayıf olduğu zaman, bu sık sık istenmeyen idrar

kaçırmaya yol açabilir. Muhtemelen her iki kişiden biri kanser tedavisinden sonra rehabilitasyon sürecini günlük hayatını etkilediği halde çok fazla önemsemiyor. PelviPower egzersizleri ile pelvik taban kaslarınızın güçlenmesini sağlıyorsunuz, bu sayede erektil disfonksiyonu (ereksiyon bozukluğu) ve inkontinansı engelleyebiliyorsunuz.

ÖNLEYİCİ ve GÜÇLENDİRİCİ

 • Kas sistemini güçlendirmek için manyetik alan terapisi
 • Kolay ve ağrısız tedavi
 • Non invaziv bir eğitim
 • Standart bireysel bir eğitimden daha etkili
 • Bilimsel çalışmalar ile doğrulanan bir tedavi şekli
 • Doktorlar tarafından kabul edilmiş
 • İlk seanstan itibaren kaslarda oluşan etkili bir uyarı
Uzman Doktorlarımızdan Bilgi Almak İçinFormu Hemen Doldurun.

Uzman Doktorlarımızdan Bilgi Almak İçin Whatsapp Üzerinden Mesaj Gönderin.

WhatsApp Mesaj