Romatem
444 76 86 SİZİ ARAYALIM WhatsApp Hasta İletişim+905492046053

E-RANDEVU OLUŞTUR

WhatsApp

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Değerli Romatem Çalışanları ve Gelecekte Romatem Ailesine Katılmayı Düşünen Siz Değerli Adaylarımız;

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında Türkiye’ye ilkleri getiren ROMATEM, teknoloji, tesis ve insan kaynağı anlamında kendini geliştirip, sürekli iyileştirmeye devam etmektedir. 2005 yılından bu yana Türkiye’nin farklı illerinde etik ve kaliteli sağlık hizmetini, hepsi kendi alanında yetkin, gelişime açık, hastalarla empati kurabilen, proaktif yapıdaki çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Bu başarımızın, yönetime katılım sağlayan, gelişimi desteklenen ve motivasyonları yüksek tutulan çalışanlar ile gerçekleşebileceğinin farkındayız.

Kurumumuzda İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili ne yapılmaktadır?

Öncelikle doğru tanımlanmış işe, yetkinliklerine uygun adayları yerleştirmekte, çalışanlarımızı kuruma ve süreçlere adaptasyonlarını hızlandırmak adına gerekli oryantasyon süreçlerine tabi tutmakta, periyodik olarak çalışanlarımızı performans değerlendirme sürecine katmakta, yıllık eğitim planları hazırlayarak gelişimlerine katkı sağlamakta, sosyal organizasyonlar aracılığı ile motivasyonlarını her zaman yüksek tutmaktadır.

Siz de Türkiye ROMATEM Hastaneler Grubu’nun bir üyesi olmak istiyorsanız “İnsan Kaynakları Formu” aracılığı ile bizimle güncel özgeçmişinizi paylaşabilirsiniz..

TÜRKİYE ROMATEM HASTANELER GRUBU İNSAN KAYNAKLARI BİRİMİ