dr. koksal hologlu

Romatem, yeni lüks markası RomatemMove ile Kuzey Kıbrıs’ta

dr. koksal hologlu 002Romatem Başkanı Dr. Köksal Holoğlu, İstanbul’da ve Kuzey Kıbrıs’ın Gazi Mağosa şehrinde RomatemMove adlı lüks bir tedavi merkezi kuracaklarını anlattı.
ÖZKAN ALTINTAŞ TÜRKİYE TURİZM
BAFRA /KKTC – Türkiye’nin fizik tedavi ve rehabilitasyon konusunda lider kuruluşu olan Romatem’in Başkanı Dr. Köksal Holoğlu uyguladıkları Robotik Rehabilitasyon Sistemleri ile tedaviye yenilikler getirdiklerini söyledi. Türkiye’nin savaşan ülkelerin yanında olması nedeniyle savaş rehabilitasyonu konusunda Irak, İranr, Libya ile çalışmalar yaptıklarını belirtti.

 

dr. koksal hologlu

2005 yılında Samsun’da başlayan Romatem’in yolculuğunun büyüyerek devam ettiğini söyleyen Dr. Köksal Holoğlu, İstanbul’da ve Kuzey Kıbrıs’ın Gazi Mağosa şehrinde RomatemMove adlı lüks bir tedavi merkezi kuracaklarını anlattı.
Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında hizmet sunan Romatem, Rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk ve tek zincir sağlık markası olarak biliniyor.

dr. koksal hologlu 002

Romatem’i uluslararası alanda bilinirliği olan bir Türk Sağlık markası yapmayı amaçladıklarını belirten Dr. Köksal Holoğlu “Bu amaçla kalite öncelikli ve insan odaklı çalışmalarımızı geliştirerek devam ediyoruz” dedi.

dr. koksal hologlu 001

Kaynak: Romatem, yeni lüks markası RomatemMove ile Kuzey Kıbrıs’ta (turkiyeturizm.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir