Online Danışmanlık
WhatsApp

Bilimsellik, yüksek teknoloji ve etik olma temel ilkeleriyle evrensel tıp uygulamalarının gerekliliğine inanan ROMATEM, “Ücretsiz Online Danışmanlık” hizmetiyle hastalarımızın yanında.

Dünyanın neresinde olursanız olun, online danışmalık hizmeti ile hekimlerimize ulaşabileceksiniz. ROMATEM Online Danışmanlık hizmeti ile her an yanınızda. Çünkü sağlığınız en değerli varlığınız. Bu hizmet kapsamında, uygun zamanda dilediğiniz yerden hızlı ve kolay bir şekilde hekimlerimizden online danışmanlık alabileceksiniz. Online Danışmanlık hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Gün içerisinde Romatem Call Center Sağlık Danışmanları tarafından formda belirtmiş olduğunuz GSM numaranız  aranılacaktır. Hekimlerimizin uygunluk saatine göre WhatsApp üzerinden görüntülü görüşme  yasal prosedürler çerçevesinde yapılacaktır.

Hekimlerimiz bu hizmet ile size prosedürler ve yasal çerçeveler doğrultusunda tıbbı danışmanlık ve bilgilendirme yapmaktadır. Resmi bir muayene niteliği taşımadığından, reçete yazılması, ilaç ismi belirtilmesi ve önerisi yapılmamaktadır. Görüşme öncesi size yardımcı olunması adına varsa tıbbı bilgilerinizi yanınızda bulundurmanızı öneririz.